Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #5141

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Neal   |   28. 4. 2018 (09:29)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

odpad u kontejnerů

Reakce Čisté Trojky   |   30. 4. 2018 (16:24)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Na uvedeném místě jsme byli a uklidili. Pavel, Čistá Trojka