Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #5140

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Karolína   |   28. 4. 2018 (08:48)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Bordel kolem popelnic

Reakce Čisté Trojky   |   30. 4. 2018 (16:24)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Na uvedeném místě jsme byli a uklidili. Pavel, Čistá Trojka