Úklid ulic #5138

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Mikoláš   |   27. 4. 2018 (18:34)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den,

nějaký vtipálek vysypal kolem domu nebezpečný odpad. Prosím o odstranění.

Děkuji
Heinitz

Reakce Čisté Trojky   |   30. 4. 2018 (16:38)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Kontrolu a případný úklid jsme naplánovali na následující pracovní den. Pavel, Čistá Trojka

Reakce Čisté Trojky   |   2. 5. 2018 (12:59)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Na uvedeném místě jsme byli a poklidili. Pavel, Čistá Trojka

Vložil(a): Mikoláš   |   2. 5. 2018 (20:19)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Děkuji