Úklid ulic #5129

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): L   |   27. 4. 2018 (13:45)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dveře od skřínky nebo co to je?

Reakce Čisté Trojky   |   27. 4. 2018 (14:54)

Dobrý den. Děkujeme za Váš podnět. Dvířka jsme odklidili. S pozdravem, František, Čistá Trojka