Veřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu) #5127

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Objeveno Čistou Trojkou   |   27. 4. 2018 (12:43)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Odhozene kartony.

Reakce Čisté Trojky   |   27. 4. 2018 (12:45)

Uklizeno Čistou Trojkou.