Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #5123

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Objeveno Čistou Trojkou   |   27. 4. 2018 (12:04)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Odpadky mimo.

Reakce Čisté Trojky   |   27. 4. 2018 (12:30)

Uklizeno Čistou Trojkou.