Nepořádek kolem kontejnerů na tříděný odpad #5120

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Telefonicky nahlášeno Čisté Trojce   |   27. 4. 2018 (11:03)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Odpad za kontejnerem.

Reakce Čisté Trojky   |   27. 4. 2018 (12:02)

Uklizeno Čistou Trojkou.