Černé skládky #5118

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): marek   |   27. 4. 2018 (08:18)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

dobrý den chtěl bych nahlásit nepořádek v boudě na sídlišti v odložená televize dveře apod... A o ulici níž je také bouda tam to je také podobné děkuji moc za nápravu

Reakce Čisté Trojky   |   27. 4. 2018 (11:51)

Dobrý den. Včera jsme zde uklizeli a dnes jsme našli nový nepořádek. Za Váš podnět děkujeme. František, Čistá 3

Reakce Čisté Trojky   |   27. 4. 2018 (11:53)

Také postel.

Reakce Čisté Trojky   |   27. 4. 2018 (11:54)

Uklidili.

Reakce Čisté Trojky   |   27. 4. 2018 (11:57)

Uklidili. Hezký den.