Veřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu) #5117

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): marek   |   27. 4. 2018 (08:13)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den Hajkové ulici jsou již velké staré polosuché stromy které již nerostou a jsou již nebezpečné proti vichru nebylo by možné vysázet nové a staré pokácet kvuli bezpečnosti obyvatel děkuji moc

Reakce Čisté Trojky   |   27. 4. 2018 (10:59)

Dobrý den. Děkujeme za Váš podnět, který předáváme na Oddělení správy zeleně a komunikací Prahy 3. Pavel, Čistá Trojka

Reakce Čisté Trojky   |   27. 4. 2018 (14:03)

Dobrý den,
podnět předáváme nakonec Technické správě komunikací.
Pavel, Čistá Trojka