Poškozený mobiliář #5115

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): marek   |   27. 4. 2018 (08:03)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den chtěl bych nahlásit že již 10 let je ohořela a nečitelná dopravní značka ze zákazem vjezdu a zrezivělí sloupek šla by nějaká náprava aby to bylo dobré pro občany ? děkuji moc

Reakce Čisté Trojky   |   27. 4. 2018 (10:52)

Dobrý den. Děkujeme za Váš podnět, který předáváme Technické správě komunikací. Pavel, Čistá Trojka