Další podněty Čisté Trojce #5114

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Helena   |   26. 4. 2018 (14:29)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Rozbitá dlažba pred vstupem do domu c.p. 2526 Chrudimskaul. Vedle zásobovacího vjezdu do Albertu. Dekuji, pokud to predate někomu kompetentnimu.

Reakce Čisté Trojky   |   27. 4. 2018 (10:48)

Dobrý den. Děkujeme za Váš podnět, který předáváme Technické správě komunikací. Pavel, Čistá Trojka