Úklid ulic #5113

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Michal   |   26. 4. 2018 (11:25)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Palety na chodniku

Reakce Čisté Trojky   |   26. 4. 2018 (12:41)

Dobrý den, palety jsme odvezli. Děkujeme za Váš podnět. S pozdravem, František, Čistá 3