Úklid ulic #5105

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): marek   |   26. 4. 2018 (07:49)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den před ČSSH u plotu jsou židle které se tám objevily již v pondělí prosím jejich úklid děkuji moc

Reakce Čisté Trojky   |   26. 4. 2018 (14:01)

Dobrý den. Od majitelky domu jsme byli informováni, ze židle sem přinesli ze školy naproti. Děkujeme za Váš podnět. Uklidime. S pozdravem, František, Čistá 3

Reakce Čisté Trojky   |   26. 4. 2018 (14:04)

Uklidili.