Nepořádek kolem kontejnerů na tříděný odpad #5104

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Tomas   |   26. 4. 2018 (07:49)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den,na Prokopově nám.je sedací souprava.Dekuji

Reakce Čisté Trojky   |   26. 4. 2018 (13:26)

Dobrý den. Děkujeme za Váš podnět. Nábytek jsme odklidili. S pozdravem, František, Čistá 3

Reakce Čisté Trojky   |   26. 4. 2018 (13:27)

Uklizeno.