Úklid ulic #5103

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Barbora   |   26. 4. 2018 (07:46)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Nepořádek na zastavce Vackov ve směru do centra. Nepořádek jak na zastávce, ulici, tak zastrkaný v budově. U přechodu již několik dni nazvraceno.

Předem moc děkuji za úklid.

Reakce Čisté Trojky   |   26. 4. 2018 (12:04)

Dobrý den, na uvedeném místě jsme poklidili. Děkujeme za Vas podnět. S pozdravem, František, Čistá 3