Úklid ulic #5102

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): L   |   25. 4. 2018 (17:55)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Pytle u stromu

Reakce Čisté Trojky   |   26. 4. 2018 (13:03)

Dobrý den. Pytle jsme odvezli. Děkujeme za váš podnět. S pozdravem, František, Čistá 3