Úklid ulic #5101

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Objeveno Čistou Trojkou   |   25. 4. 2018 (15:30)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Odpadky na chodníku.

Reakce Čisté Trojky   |   25. 4. 2018 (15:46)

Uklizeno Čistou Trojkou.