Úklid ulic #5096

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Ivana   |   25. 4. 2018 (09:57)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Ulice Seifertova a Táboritská od stanice Tramvaje Lipanská směrem k Husinecké včetně chodníků je pokryta vrstvou prachu, špíny a zbytky štěrkového posypu ještě ze zimních měsíců. Nejmarkantnější je část komunikace za zelenými zábranami proti parkování u stanice Lipanská, kam čistící vůz nezajede a nikdo to ručně neuklízí a dále pás pod zábradlím u chodníku k Chelčického, kde je vrstva prachu a ztvrdlého bláta.Dále je neuklizeno pod parkujícími auty a zvýšený provoz v současné době tuto situaci umocňuje tím, že prach víří. Zanedbanost celého prostoru je viditelná a odpuzující. Nevím, proč se radnice tomuto komunikačně vytíženému prostoru více nevěnuje.

Reakce Čisté Trojky   |   25. 4. 2018 (10:25)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět, který předáváme zodpovědným organizacím ke komplexnímu a strojovému úklidu a čištění ulic.
Pavel, Čistá Trojka