Úklid ulic #5094

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Michal   |   24. 4. 2018 (17:50)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Nábytek na chodníku

Reakce Čisté Trojky   |   25. 4. 2018 (13:52)

Dobrý den, děkujeme Vám za podnět. Na uvedeném místě jsme byli a uklidili. Pavel, Čistá Trojka

Vložil(a): Michal   |   25. 4. 2018 (17:24)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Děkuji za info, fungujete opravdu skvěle!