Další podněty Čisté Trojce #5093

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): vlasta   |   24. 4. 2018 (17:38)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Mrtvy holub u stromu, na JZP, treti strom od zluteho domu vedle skoly. Uz je gam nekolik dnu.

Reakce Čisté Trojky   |   25. 4. 2018 (13:42)

Dobrý den. Děkujeme za Váš podnět. Na místě jsme byli a uklidili. Pavel, Čistá Trojka