Černé skládky #5086

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Objeveno Čistou Trojkou   |   24. 4. 2018 (11:17)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Koberec na rohu ulic.

Reakce Čisté Trojky   |   24. 4. 2018 (12:13)

Uklizeno Čistou Trojkou.