Psí exkrementy #5084

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Lin   |   24. 4. 2018 (08:43)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Už 2 kusy na chodniku.
Lupáčova 20 za domem v parku

Reakce Čisté Trojky   |   24. 4. 2018 (13:35)

Dobrý den. Děkujeme za Váš podnět. Na místě jsme uklidili a provedli desinfekci. Pavel, Čistá Trojka