Psí exkrementy #5083

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Jaroslav   |   24. 4. 2018 (07:45)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den. Prosím zkontrolujte jestli jsou uklizeny psí exkrementy u lampy veřejného osvětlení. Další o kus dál u č.p. 37. + košík Albert a ve vozovce karton papíru. Moc děkuji.

Reakce Čisté Trojky   |   24. 4. 2018 (13:32)

Dobrý den. Děkujeme za Váš podnět. Na místě jsme uklidili a provedli desinfekci. Pavel, Čistá Trojka