Úklid ulic #5082

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Jaroslav   |   24. 4. 2018 (07:42)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den, pomočené celé okolí domu a dům. Veřejné WC. Mezi domy č.40 a č.38 nazvraceno a ponechaná lahev. Můžete prosím toto místo vyčistit a vydezinfikovat. Moc děkuji.

Reakce Čisté Trojky   |   24. 4. 2018 (13:31)

Dobrý den. Děkujeme za Váš podnět. Na místě jsme uklidili a provedli desinfekci. Pavel, Čistá Trojka