Úklid ulic #5079

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Barbora   |   23. 4. 2018 (19:54)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Nepořádek v parčíku proti Penny a v za provizorním parkovištěm přes ulici.

Reakce Čisté Trojky   |   24. 4. 2018 (13:56)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Na místě jsme byli a uklidili. Pavel, Čistá Trojka

Vložil(a): Barbora   |   24. 4. 2018 (14:48)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Děkuji moc!