Psí exkrementy #5077

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Martin   |   23. 4. 2018 (18:46)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Psí exkrementy jsou téměř v celé ulici

Reakce Čisté Trojky   |   24. 4. 2018 (10:07)

Dobrý den. Děkujeme za Váš podnět, který předáváme ke komplexnímu úklidu ulice Pražským službám. Pavel, Čistá Trojka