Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #5073

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Objeveno Čistou Trojkou   |   23. 4. 2018 (16:25)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Odpad mimo kontejnery.

Reakce Čisté Trojky   |   23. 4. 2018 (16:37)

Uklizeno Čistou Trojkou.