Veřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu) #5072

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Objeveno Čistou Trojkou   |   23. 4. 2018 (16:06)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Pytle v zeleni.

Reakce Čisté Trojky   |   23. 4. 2018 (16:26)

Uklizeno Čistou Trojkou.