Další podněty Čisté Trojce #5067

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Jana   |   23. 4. 2018 (12:03)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den, prosím o úklid nepořádku na Želivském. Je tam na zastávce 188, 163 směr nástupní zastávka ven ještě plno štěrku a odpadků. Dále je tam zničené obložení zastávky viz. přiložené foto. Na dvou stranách zastávky. Velice nevzhledné. Dále je štěrk na schodech od výstupu 188 konečná směr metro. Na zastávce tramvaje zase plno nedopalků. Dřív tyto místa byla pěkná a udržovaná. Teď je situace opačná. Předem děkuji za vyřešení.

Reakce Čisté Trojky   |   23. 4. 2018 (14:59)

Dobrý den. Děkujeme za Váš podnět. Na místě jsme byli a uklidili. Ke komplexnímu úklidu zastávky předáváme zodpovědné organizaci tedy Dopravním podnikům. Pavel, Čistá Trojka