Nepořádek kolem kontejnerů na tříděný odpad #5066

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Telefonicky nahlášeno Čisté Trojce   |   23. 4. 2018 (11:34)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Klasický nepořádek u textilního kontejneru.

Reakce Čisté Trojky   |   23. 4. 2018 (12:36)

Uklizeno Čistou Trojkou.