Úklid ulic #5064

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Adam   |   23. 4. 2018 (08:49)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Zvracení, už déle než týden.

Reakce Čisté Trojky   |   23. 4. 2018 (12:34)

Dobrý den. Děkujeme za Váš podnět. Na místě jsme byli a místo vydesinfikovali. Pavel, Čistá Trojka