Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #5063

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Barbora   |   23. 4. 2018 (08:36)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

odpadky před školkou

Reakce Čisté Trojky   |   23. 4. 2018 (11:18)

Dobrý den. Děkujeme za Váš podnět. Na uvedeném místě jsme byli. Bylo toho trošku více. Kolem kontejnerové klece jsme uklidili . Pavel, Čistá Trojka