Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #5062

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Linda   |   23. 4. 2018 (08:14)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Neustálý nepořádek kolem přeplněných košů.

Reakce Čisté Trojky   |   23. 4. 2018 (13:16)

Dobrý den. Děkujeme za Váš podnět. Na místě jsme byli a uklidili. Pavel, Čistá Trojka