Úklid ulic #5061

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Marie   |   23. 4. 2018 (08:13)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Nepořádek před klubem Tunel

Reakce Čisté Trojky   |   23. 4. 2018 (13:04)

Dobrý den. Děkujeme za Váš podnět. Na místě jsme byli a uklidili. Pavel, Čistá Trojka