Úklid ulic #5060

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Michal   |   23. 4. 2018 (07:52)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Stary kotel na ulici. Uz nekolik dni... Moc dekuji za uklid. Pekny den a at se dari. :-)

Reakce Čisté Trojky   |   23. 4. 2018 (11:44)

Dobrý den. Děkujeme za Váš podnět. Na místě jsme byli a uklidili. Pavel, Čistá Trojka

Vložil(a): Michal   |   23. 4. 2018 (12:15)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Moc Vam dekuji. Pekny den. Michal