Černé skládky #5059

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Martin   |   23. 4. 2018 (06:12)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

pondelni klasika u odpadovych nadob na psí exkrementy. Dekuji

Reakce Čisté Trojky   |   23. 4. 2018 (10:58)

Dobrý den. Děkujeme za Váš podnět. Na uvedeném místě jsme byli. Bylo již čisto. Pavel, Čistá Trojka