Černé skládky #5058

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Martin   |   23. 4. 2018 (06:11)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

ulice Biskupcova a roh Buchovcova, odlozene cerne pytle s odpadky. Prosim o uklid. Děkuji

Reakce Čisté Trojky   |   23. 4. 2018 (10:57)

Dobrý den. Děkujeme za Váš podnět. Na uvedeném místě jsme byli. Bylo již čisto. Pavel, Čistá Trojka