Černé skládky #5057

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Martin   |   23. 4. 2018 (06:09)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobry den, primo u vchodu domu Buchovcova 1731/1 nekdo odlozil drevene desky. Prosim o uklid.

Reakce Čisté Trojky   |   23. 4. 2018 (10:56)

Dobrý den. Děkujeme za Váš podnět. Na uvedeném místě jsme byli a uklidili. Pavel, Čistá Trojka