Psí exkrementy #5056

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Adam   |   22. 4. 2018 (23:09)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

A ještě jeden, 20 metrů dál

Reakce Čisté Trojky   |   23. 4. 2018 (11:29)

Dobrý den. Děkujeme za Váš podnět, který předáváme ke komplexnímu úklidu ulice Pražským službám. Pavel, Čistá Trojka