Psí exkrementy #5055

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Adam   |   22. 4. 2018 (23:08)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Další 3 exkrementy v naší ulici.

Reakce Čisté Trojky   |   23. 4. 2018 (11:29)

Dobrý den. Děkujeme za Váš podnět, který předáváme ke komplexnímu úklidu ulice Pražským službám. Pavel, Čistá Trojka