Úklid ulic #5052

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): zuzana   |   21. 4. 2018 (23:38)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

OD DOB, CO NA JIRIHO Z PODEBRAD VZNIKLY FARMARSKE TRHY A ZAVEDLO SE OPALOVANI NA DEKACH, DLOUHODOBE ABSOLUTND NESTACI ODPADKOVE KOSE. UPLNE KAZDOU NOC SE PRI VENCENI PSA BRODIM ODPADKAMA A VIDAM KAZDOU CHVILI PODKANY. BYLO BY FAJN, KDYBY SE S TIM UZ NECO UDELALO, JE TO HNUS.

Reakce Čisté Trojky   |   23. 4. 2018 (11:25)

Dobrý den. Děkujeme za Váš podnět. Na uvedeném místě jsme byli a poklidili. Nedostatečnost odpadových nádob předáváme na MČ Praha 3. Pavel, Čistá Trojka