Nepořádek kolem kontejnerů na tříděný odpad #5051

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Marie   |   21. 4. 2018 (11:15)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Nepořádek u popelnic

Reakce Čisté Trojky   |   23. 4. 2018 (10:59)

Dobrý den. Děkujeme za Váš podnět. Na uvedeném místě jsme byli a poklidili. Pavel, Čistá Trojka