Chybějící sáčky na psí exkrementy #5050

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Šárka   |   21. 4. 2018 (10:11)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Už přes 14 dní chybí sáčky u vstupu do parku.

Reakce Čisté Trojky   |   23. 4. 2018 (13:49)

Dobrý den. Děkujeme za Váš podnět. Sáčky jsme doplnily. Pavel, Čistá Trojka

Vložil(a): Šárka   |   23. 4. 2018 (14:00)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Skvělá práce, děkuji! Ještě jsem si prosím dnes všimla, že je mrtvý ježek v parku, u menších stromů které jsou u toi toiky u dětského hřiště oploceného. Můžete ho prosím nějak odstranit? Odpoledne mohu zaslat fotku kde se nachází. Moc děkuji!

Reakce Čisté Trojky   |   23. 4. 2018 (14:49)

Dobrý den, mohu-li poprosit tak fotku ano. A zadejte jako nový podnět ideálně :-)
díky moc
Pavel, Čistá Trojka