Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #5047

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Julie   |   20. 4. 2018 (19:15)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobry den,


jiz po nekolikate se na Vas obracim s otazkou ohledne neporadku kolem kosu na Jiraku. Kazdodenni realitu muzete videt na prilozene fotce, vsechny kose jsou plne!!! Neustale se vymlouvate na to, ze tento problem resi nekdo jiny, ale tim padem neni jasne, k cemu slouzi teto portal, pripadne cela radnice Prahy 3, kdyz neni schopna resit banalni problemy. Julie Honkova

Reakce Čisté Trojky   |   23. 4. 2018 (11:17)

Dobrý den. Děkujeme za Váš podnět. Na uvedeném místě jsme byli a poklidili. Nedostatečnost odpadových nádob předáváme na MČ Praha 3. Pavel, Čistá Trojka