Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #5044

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Objeveno Čistou Trojkou   |   20. 4. 2018 (14:32)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Odpadky okolo kontejnerů.

Reakce Čisté Trojky   |   20. 4. 2018 (14:56)

Uklizeno Čistou Trojkou.