Černé skládky #5043

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Emailem nahlášeno Čisté Trojce   |   20. 4. 2018 (13:47)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Pod schody jsou uložené pytle s odpadem. Jedná se o schody v půlce parku – rovnoběžné s ulicí Za Žižkovskou vozovnou.

Reakce Čisté Trojky   |   20. 4. 2018 (17:23)

Dobrý den. Děkujeme za Váš podnět. Na uvedeném místě jsme poklidili. S pozdravem, František, Čistá Trojka

Reakce Čisté Trojky   |   20. 4. 2018 (17:25)

Po úklidu. Hezky den.