Úklid ulic #5042

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Objeveno Čistou Trojkou   |   20. 4. 2018 (13:44)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Odpadky, pytel.

Reakce Čisté Trojky   |   20. 4. 2018 (13:44)

Foto

Reakce Čisté Trojky   |   20. 4. 2018 (14:18)

Uklizeno Čistou Trojkou.