Poškozený mobiliář #5041

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Ivo   |   20. 4. 2018 (10:19)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den,

prosím o úklid nepořádku na rohu ulic Přemyslovská a Sudoměřská.
Děkuji

Reakce Čisté Trojky   |   20. 4. 2018 (11:36)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Na místě jsme byli a uklidili.
Pavel, Čistá Trojka