Nepořádek kolem kontejnerů na tříděný odpad #5039

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Jana   |   20. 4. 2018 (09:39)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobry den,

V Praze 3 , Kunesova 10, U kontejneru je slozena cerna skladka rostlinneho odpadu slozena v cernych pytlich a navrch jsou.vetve.
Je to tu 10 dni a svoz odpadu kontejneru je nebere.
...S pozdravem Jana Frejlachová

Reakce Čisté Trojky   |   20. 4. 2018 (12:23)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Namístě jsme byli a uklidili.
Pavel, Čistá Trojka

Vložil(a): Jana   |   15. 5. 2018 (23:57)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Cerna skladka u kontejneru na smesny odpad
Jedna se o rostlinny odpad . Ulice Kunešova 2649/10. Dekuji
...Jana Frejlachová

Reakce Čisté Trojky   |   16. 5. 2018 (11:30)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Na místě jsme byli a uklidili.
Pavel, Čistá Trojka

Vložil(a): Jana   |   16. 5. 2018 (16:48)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobry den ,
upozornuji na ohnutou znacku na.rohu ulice
Na hlidce a Kunesova.
Dekuji Frejlachova Jana

Vložil(a): Jana   |   16. 5. 2018 (17:03)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobry den,
upozornuji na povalujici se dopravni znacku v ulicce mezi domy v Kunešove ul a ulici Na Balkane 10.
Dekuji Frejlachova Jana

Reakce Čisté Trojky   |   17. 5. 2018 (10:49)

Dobrý den,
děkujeme za další podněty. Značky jsme předali Technické správě komunikací k nápravě.
Pavel, Čistá Trojka