Nepořádek kolem kontejnerů na tříděný odpad #5038

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Daniela   |   20. 4. 2018 (08:56)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dnes 9 hod ráno, Korunní 83

Reakce Čisté Trojky   |   20. 4. 2018 (16:04)

Dobrý den. Na uvedeném místě jsme provedli kontrolu. Bylo již uklizeno. Děkujeme za Váš podnět. František, Čistá Trojka